HONOR ROLL

8th Gr. High Honors (All A's)

  • Bell, Kailey M.

  • Berkman, Emily P.

  • Beyer, Samantha M.

  • Biegler, Nyah E.

  • Bunting, Olivia M.

  • Bushell, Ryan A.

  • Campbell, Ashley R.

  • Carr, Zacheus L.

  • Carsten, Naomi J.

  • Cassidy, Gavin E.

  • Chamorro, Belen A.

  • Cheek, Raegan V.

  • Claybrooke, Maddison B.

  • Cramer, Kate E.

  • Davis, Mimi B.

  • Devine, Megan A.

  • Ebbecke, Claudia J.

  • Farrar, Bradley W.

  • Farrar, Daisy A.

  • Fountain, Heidi A.

  • Fried, Amalie J.

  • Fuoss, Kylie A.

  • Gibbens, Eliza J.

  • Golden, Lyric N.

  • Green, Jade L.

  • Grote, Rachel E.

  • Hale, Emily C.

  • Heaton, Natalie E.

  • Hegarty, Aidan M.

  • Helmick, Aliyah M.

  • Hope, Jacob L.

  • Hubble, Clayton M.

  • Hubble, Colton M.

  • Isaac, Lilia R.

  • Jacobs, Kelsey M.

  • Johnson, Emma G.

  • Kaper, Anna M.

  • Kessler, Clayton J.

  • Kittivanichkulkrai, Hannah E.

  • Lee, Donghyun

  • Leevey, Isabella G.

  • Llano, Yasmin C.

  • Lundstrom, Nathaniel P.

  • Marshall, Amber M.

  • McCall-Ochs, Hailee N.

  • Odum, Lillian M.

  • Patel, Aiesha S.

  • Ranstead, Ainsley M.

  • Renshaw, Daniel G.

  • Rittenhouse, Kazie Ann D.

  • Ross, Olivia G.

  • Sampson, William S.

  • Schable, Lydia E.

  • Schaumann, Dana K.

  • Scheele, Gretchen L.

  • Schwaiger, Emma M.

  • Shafer, Ella R.

  • Sims, Matthew J.

  • Smith, Jessica L.

  • Stafford, Kaitlyn M.

  • Taylor, Cecilia J.

  • Taylor, Michael J.

  • Thomason, Caitlin R.

  • Thornton, Amelia M.

  • Tietz, Ella M.

  • Waibel, Addie M.

  • Widener, Kyle J.

  • Wingle, Rachel R.

  • Wolters, Ella C.

  • Young, Alexis M.

8th Gr. Honor Roll (GPA's 3.-3.9)

  • Bletzinger, Matthew E.

  • Bristle, Ashlyn M.

  • Cook, Elijah D.

  • Kofler, Oren

  • Liagridonis, Georgia A.

  • Long, Ryan J.

  • Morrissey, Jaidlynn M.

  • Myers, Rachel L.

  • Nelson, Hayden N.

  • Tee, Gwenyth K.

  • Tester, Jacob C.

  • Thompson, Sara M.

  • Trevillian, Aidan R.

  • Webb, Jennifer M.

  • Antonacci, Tucker J.

  • Beddow, Emma C.

  • Bode, Tennille D.

  • Burdette, Logan J.

  • Burgwald, Samuel C.

  • Carr, Brian C.

  • Diercks, Colin M.

  • Drinkwalter, Jameson W.

  • Elliott, Dalen F.

  • Frerichs, Matthew D.

  • Hamilton, Samantha L.

  • Johnson, Brody J.

  • Mannin, Payton D.

  • Marriott, Colin J.

  • Myers, Peyton M.

  • Nunn, Bailey R.

  • Ramirez Kennedy, Xalina A.

  • Ray, Tessa J.

  • Severns, Zachary R.

  • Taylor, Joseph J.

  • Tompkins, Elise J.

  • Visocky, Alexander J.

  • Wagner, John T.

  • Warren, Elijah J.

  • Kofler, Rotem

  • Leskis, Mattison S.

  • Morris, Colton M.

  • Pfeifer, Lauren E.

  • Smith, Delaney G.

  • Sullivan, Joseph D.

  • Bone, Brayden K.

  • Cooley, Lillian F.

  • Finch, Braden J.

  • Hadden, Gavin M.

  • Headley, Alexander M.

  • Hoctor, Evelyn M.

  • Holt, Alyssa L.

  • Houy, Hunter R.

  • Isaac, Jonathan A.

  • Louis, Jacob E.

  • Strigotte, Cora E.

  • Tomaszewski, Julia P.

  • Travis, Zachary J.

  • Webb, Ashlyn G.

  • Yancy, Skyler S.

  • Yates, Aiden M.

  • Nielsen, Rachel J.

  • Proctor, Olivia C.

  • Taber, James W.

  • Kamphaus, Madelyn B.

  • Killian, Braeden A.

  • Kinnamon, Kade L.

  • Knauff, Haley M.

  • Schiaretti, Nicholas J.

  • Chapman, Emily N.

  • Thomas, Hunter D.

  • Buzicky, Luke M.

  • Carrington, Joseph C.

  • Churchill, Lexa S.

  • Jones, Donovan M.

  • Markley, Kent J.

  • McFall, Nathan H.

  • Norman, Andrew R.

  • Ragona, Payton C.

  • Rife, Cody S.

  • Rothlisberger, Jenna N.

  • Shoaf, Curtis J.

  • Smith, Ethan J.

  • Vannoy, Morgan L.

  • Clements, Emma N.

  • Gilbert, Maddy G.

  • Mies, Nicholas E.

  • Scheiding, Ethan J.

  • Shore, Aubrie A.

  • Anderson, Levi C.

  • Gleason, Lydia R.

  • Hernandez, Jasmine M.

  • Holley, Jackson F.

  • Park, Joshua L.

  • Perry, Logan J.

  • Peterson, Cassidy E.

  • Woodward, Logan N.

  • Yates, Logan D.

  • Anderson, Danielle M.

  • Byrd, Mackenzie K.

  • Carney, Andrew J.

  • Carper, Dylan A.

  • Cooley, Jacob A.

  • Crawford, Kayden C.

  • Cruse, Claudia S.

  • Gill, Gurnoor

  • Granadino, Gage G.

  • Guthrie, Alexander B.

  • Lyons, Shelby L.

  • Molitor, Broedy P.

  • Rogers, Ava V.

  • Taylor, Kaitlyn M.

  • Young, Rachael A.

7th Gr. High Honors (All A's)

  • Abramson, Cecilia K.

  • Allen, Chloe E.

  • Allison, Kaylee E.

  • Bailey, Kiana R.

  • Barnhart, Megan K.

  • Beasley, Madeline N.

  • Bednar, Emily C.

  • Boateng, Audrey B.

  • Bowers, Samuel R.

  • Bradley, Quinton C.

  • Brock, Chloe K.

  • Campion, Elaina G.

  • Campion, Greyson J.

  • Christensen, Alyssa R.

  • Coleman, Catherine B.

  • Creel, Jacob J.

  • Davis, Gabriela A.

  • Doyle, Natalie K.

  • Eisenmenger, Koby J.

  • Fan, Taylor D.

  • Fonte, Mallory V.

  • Fried, Molly A.

  • Frost, Kamryn R.

  • Garber, Samuel L.

  • Gerow, Audry R.

  • Harrison, Megan M.

  • Hawley, Anna M.

  • Hays, Daniel E.

  • Hill, Gianna G.

  • Hillmann, Skylar M.

  • Hoffman, Veronica N.

  • Houy, Cassidy B.

  • Hunt, Hayden A.

  • Jackson, Kylie M.

  • Jassman, Katelin A.

  • King, Delaney G.

  • Kohli, Manvika

  • Kyle, Sarah G.

  • Lager, Jaedon J.

  • Loven, Abigail J.

  • Marriott, Jami E.

  • McNamara, Abigail R.

  • Moser, Abigail L.

  • Moser, Katelyn A.

  • Nofziger, Kyle A.

  • Nykaza, Leah R.

  • Parker, Kamela S.

  • Parrott, Natalie

  • Patel, Shreya J.

  • Pogue, Stephen G.

  • Powell, Klein E.

  • Raver, Kathryn P.

  • Reeves, Kelsie R.

  • Roberts, Bailey A.

  • Scheele, Joseph S.

  • Schickedanz, Hayley M.

  • Schwarzentraub, Cassie J.

  • Sims, Elizabeth G.

  • Smith, Savannah B.

  • Stalter, Hope L.

  • Stewart, Contessa B.

  • Sykes, Kyle A.

  • Taylor, Fiona R.

  • Tira, Lillian E.

  • Traficante, Nicholas J.

  • Underwood, Kelly M.

  • Waisath, Karsten M.

  • Watson, Janey B.

7th Gr. Honor Roll (GPA's 3.-3.9)

  • Akers, Abigail M.

  • Alt, Logan N.

  • Biehl, Kamryn J.

  • Christianson, Erik D.

  • Courson, Zachary L.

  • Egeberg, Alexis M.

  • Fricke, Amber L.

  • Griffeth, Annilee C.

  • Hawk, Jessica L.

  • Heinold, Braeden J.

  • Hodges, Preston J.

  • Johnson, Lydia J.

  • Jones, Addison G.

  • Kroll, Kelly

  • Labbe, Gabriel B.

  • Mawson, Madeline M.

  • Murphy, Nathaniel C.

  • Nierenhausen, Nolan I.

  • Straub, Justin D.

  • Wells, Anika J.

  • Aberle, Adeline G.

  • Covarrubias Zuniga, Gaspar I.

  • Cox, Kiera S.

  • Esker, Sydney K.

  • Fons, Jolie D.

  • Goin, Abigale N.

  • Grace, Andre H.

  • Henrichs, Samuel D.

  • Lagacy, Anna H.

  • Lietz, Grace V.

  • McMurry, Olivia L.

  • Moore, George C.

  • Morgan, Carolyn E.

  • Sheridan, Penelope K.

  • Waishnora, Jillian G.

  • Wanninger, John M.

  • Wheeler, Carson T.

  • Wisnasky, Gabriel A.

  • Yergler, Karley M.

  • Zindars, Tyler C.

  • Barton, Elias B.

  • Dauwe, Joseph S.

  • Torrison, Riley J.

  • Anderson, Cole T.

  • Crawford, Alissa R.

  • McDavitt, Mary S.

  • Phillips, Abigail C.

  • Price, Joseph K.

  • Tender, John P.

  • Uken, Tyler K.

  • Wilcoski, Joshua R.

  • Anderson, Emma M.

  • Bellini, Gianluca N.

  • Cain, Gracie M.

  • Crowe, Hunter L.

  • Cruse, Campbell L.

  • Dhom, Alexa N.

  • Evans, Alayna N.

  • Gibbens, Owen M.

  • Gibson, Clayton A.

  • Gilbert, Nicholas M.

  • Henry, Liam J.

  • Jones, William C.

  • Kaper, Ellen M.

  • Larson, Grace A.

  • McKinney, Cynthia M.

  • Osman, Amelia G.

  • Parrott, Claire C.

  • Peters, Tinley I.

  • Reynolds, Taylor J.

  • Roberts, Jayden B.

  • Rose, Thomas J.

  • Seaman, Avery W.

  • Smith, Marissa N.

  • Bell, Conner W.

  • Brown, Kyndal M.

  • Gallier, Mitchell A.

  • Sexton, Kennedy R.

  • Wagers, Chase D.

  • Baker, Spencer R.

  • Boller, Damion W.

  • Buchanan, Arabella J.

  • Dawkins, Canah J.

  • House, Dylan M.

  • Marino, Geneva P.

  • Morrissette, Miranda A.

  • Orton, Haylie M.

  • Pauley, Benjamin D.

  • Rath, Collin E.

  • Apperson, Broch T.

  • Boykin, Mary E.

  • Cox, Quinten R.

  • Jaskula, Benjamin D.

  • Palumbo, Michael A. Jr

  • Perkins, Meadow M.

  • Pierce, Hallie M.

  • Stacey, Braden J.

  • Thomas, Jaidyn M.

  • Truax, Chloe B.

  • White, Jackson M.

  • Armenoff, Aeris J.

  • Hensley, Emma M.

  • Hildreth, Shelby A.

  • Koller, Luke P.

  • Litteken, Hailey E.

  • Remus, Taylor N.

  • Schmidt, Xavier A.

  • Slupski, Sophia L.

  • Straub, Owen C.

  • Tetens, Tristain T.

  • Almaroad, Madeline A.

  • Grove, Cayden J.

  • Howard, Landon A.

  • Kilar, Jeffrey D.

  • Lewis, Tyler D.

  • Marxmiller, Hayden M.

  • Schnepper, Lauren E.

  • Ashby, Keagon M.

  • Bickers, Skylar R.

  • Craig, Jackson C.

  • Gill, Yuvraj S.

  • Howard, Richard A.

  • Hurt, Jacob R.

  • Johnson, Abigail J.

  • Kemp-Taylor, Samara J.

  • McGregor, Mason L.

  • Payne, Titus J.

  • Rhodes, Bailey A.

  • Williams, Nathanial C.

6th Gr. High Honors (All A's)

  • Ade, Madison S.

  • Amjad, Benjamin W.

  • Bartels, Kameron L.

  • Bartlett, Maxwell H.

  • Beguin, Brooke D.

  • Beyer, Zackery K.

  • Bunting, Abigail C.

  • Carr, Mallory E.

  • Chamorro, Sebastian A.

  • Clark, Madelyn E.

  • Corson, Rachael D.

  • Dahl, Katherine E.

  • DeWitt, Alayna M.

  • Di Girolamo, Roman A.

  • Dietz, Taylor M.

  • Drone, Ella G.

  • Eisenmann, Dayten R.

  • Folken, Alivia K.

  • Folken, Caylee N.

  • Fondren, Jayden N.

  • Fuoss, Karlie L.

  • Gaede, Madalyn D.

  • Gilbert, Mitchell P.

  • Grotelueschen, Hayden R.

  • Gutierrez, Mark Stephen S.

  • Hanson, Elizabeth A.

  • Harrell, Ethan M.

  • Henkel, Luke R.

  • Herriott, Ella T.

  • Hirsbrunner, Connor J.

  • Hobbs, Lauren L.

  • Hofbauer, Hannah M.

  • Howard, Brookelyn R.

  • Hubble, Elle L.

  • Jansen, Callie T.

  • Jared, Alaina S.

  • Johnson, Carter D.

  • Jones, Jamisen P.

  • Kieffer, Alexander J.

  • Ledin, Jenna A.

  • Lu, Wesley

  • Lutes, Raigan M.

  • Mannin, Kolton W.

  • Manuel, Macie A.

  • Marx, Kaelyn R.

  • McAnally, Mitchell J.

  • Merkle, Chloe L.

  • Miller, Delaney F.

  • Nelson, Arlo R.

  • Nelson, Lauren M.

  • Oleson, Blake W.

  • Orgeron, Savannah R.

  • Paragi, Elizabeth G.

  • Payne, Madisyn L.

  • Pletcher, Reese R.

  • Pruitt, Chloe J.

  • Raquel, Caden J.

  • Robinson, Andrew D.

  • Rodebaugh, Grace M.

  • Rosa, Avery S.

  • Schickedanz, Maia P.

  • Schultz, Julia

  • Schweighart, Kale D.

  • Scott, Ella S.

  • Seal, Clayton V.

  • Selk, Carter J.

  • Smith, Aaron W.

  • Standifer, Shaelynn A.

  • Straub, Janel G.

  • Tjahjadi, Nicholas S.

  • Tolliver, Seth I.

  • Trevillian, Ella H.

  • Turner, Katherine A.

  • Underwood, Michael O.

  • Wade, Jenna M.

  • Waldinger, Jacob D.

  • Walmer, Kyle J.

  • Williams, Gage T.

  • Wolters, Blake D.

  • Woodward, Drake A.

  • Woolsey, Addisen E.

6th Gr. Honor Roll (GPA's 3.-3.9)

  • Allison, Brynlee S.

  • Bice, Ethan C.

  • Bohm, Wyatt E.

  • Boykin, Caleb A.

  • Buchanan, Avery T.

  • Crowley, Colton D.

  • Didier, Mikane M.

  • Difanis, Gabriel G.

  • Dyer, Adam J.

  • Friel, Brenna M.

  • Garner, Tori F.

  • Garth, Hanna M.

  • Grammer, Savannah R.

  • Haberman, Harmony A.

  • Hafner, Sydney S.

  • Hatton, Caden M.

  • Honnigford, Evan M.

  • Johnson, Samantha C.

  • Kassem, Emma T.

  • Kinnamon, Kara S.

  • Leranth, Cassandra E.

  • Maring, Ava R.

  • Marshall, John C.

  • Munds, Fletcher M.

  • Noonan, Eliza L.

  • Olson, Lauren A.

  • Ross, Caden E.

  • Six, Corbin A.

  • Snipes, Aaliyah J.

  • Stelle, Elijah A.

  • Stewart, Kaitlyn R.

  • Thomas, Durbin O.

  • Uebelhoer, Owen M.

  • Williams, Alexis A.

  • Kilman, Timothy L.

  • McNamara, Aiden T.

  • Byrd, Madison K.

  • Byron, Robert P. II

  • Crowley, Christian D.

  • Cubberley, Timothy L.

  • Gehrt, Jessica L.

  • Graham, Madelyn R.

  • Kalmer, Jakob M.

  • Lozar, Nora S.

  • Parish, Chana J.

  • Posadas, Andrew K.

  • Rasche, Mason J.

  • Rogers, Quenton M.

  • Severns, Luke J.

  • Snook, Ryan W.

  • Staffeldt, Mason H.

  • Strassell, Elijah T.

  • Stutsman, Kallie M.

  • Tandy, Jacob A.

  • Uken, Jill C.

  • Wagner, Benjamin S.

  • Wallace, Benjamin J.

  • Welter, Brady H.

  • Whittaker, Ethan R.

  • McHale, Alexander J.

  • Avery, Josiah K.

  • Bundren, Caleb I.

  • Camacho, Ian E.

  • Corray, Marissa R.

  • Eckley, Ava A.

  • Gandolfi, Jonathan R.

  • Golden, Nicholas B.

  • Granadino, Kenadi L.

  • Hall, Tye J.

  • Hammond, Zachary C.

  • Holt, Jack A.

  • Jones, Cameron D.

  • King, Jeremiah E.

  • Koller, Ryan T.

  • Lawhorn, Brooklyn M.

  • Lenzini, Lucas D.

  • Meredith, Brandon G.

  • Nierenhausen, Hannah M.

  • Panagakis, Michael H.

  • Ratliff, Theodore K.

  • Reed, Carson J.

  • Richerson, Rylan J.

  • Rose, Anne E.

  • Shinker, Emalee G.

  • Ziegler, Ryan A.

  • Bennett, Cameron G.

  • Birckbichler, Mallory A.

  • Crawford, Donovan B.

  • Cunningham, Matea M.

  • Dallas, Emma R.

  • Essex, Megan E.

  • Harms, Camden A.

  • Harper, Chloe S.

  • Harris, Nicholas H.

  • Harvey, Blake R.

  • Lee, Maya A.

  • Logsdon, Carter J.

  • Marlatt Smith, Tatum R.

  • Marshall, Peyton D.

  • McKinney, Kayla A.

  • McNaught, Laura J.

  • Pedersen, Zachary E.

  • Perez, Alexis G.

  • Pope, Alexander F.

  • Rasche, Madison L.

  • Rebollo, Paulina

  • Schoonover, William B.

  • Shoaf, Elaina A.

  • Summers, Sean M.

  • Weitekamp, Jalynn L.

  • Wolf, Carley E.

  • Collman, Nicholas S.

  • Headley, Anthony D.

  • Hildreth, Kya A.

  • Houser, Brennan D.

  • Johnson, Austin John M.

  • Johnson, Lita M.

  • Kendrick, Layni J.

  • Morgan, Kole J.

  • Sampson, Claire E.

  • Smith, Kiira L.

  • Staffeldt, Nathan R.